Docenten

Ondernemen zit in het DNA van Howest. Ondernemingszin en ondernemerschap stimuleren is een vanzelfsprekendheid. In uiteenlopende opleidingen worden door studenten projecten uitgewerkt die kunnen doorgroeien naar echte bedrijven.

De docenten die deze projecten begeleiden zetten alles op alles om studenten ervaring te laten opdoen met ondernemen. En om hun projecten levensvatbaar te maken. Van het uitwerken van een businessplan, over technische ondersteuning, tot het opbouwen van een netwerk met mensen uit het bedrijfsleven.

De docenten die zich hard inspannen bij de begeleiding van studenten zetten we hier even op een rijtje:

Claudia Eeckhout

NMCT
  • Claudia.Eeckhout@howest.be

Marie Vermast

TGW
  • Marie.Vermast@howest.be

Joktan Willem

sport & bewegen
  • Joktan.Willem@howest.be

Walter Dewancker

sport & bewegen
  • Walter.Dewancker@howest.be

Leen Deprez

ipo
  • Leen.Deprez@howest.be

Becky Verthé

ipo
  • Becky.Verthe@howest.be

Erika Van den Hende

baso
  • Erike.Van.den.Hende@howest.be

Thijs Martens

ti
  • Thijs.Martens@howest.be

Lies Vanhaelemeesch

bmne
  • Lies.Vanhaelemeesch@howest.be

Christophe Lagast

bmne
  • Christophe.Lagast@howest.be

Diane Debruyne

office management
  • Diane.Debruyne@howest.be

Copyright © 2017 Howest onderneemt. Alle rechten voorbehouden.

Designed by Arne Ameye